Baby shower

Dětská nadílka baby shower

Dětská nadílka nebo také nazývána baby shower, je oslava, která se čím dál tím častěji pořádá pro nastávající maminky. Tuto oslavu mohou pořádat kamarádky budoucí maminky jako překvapení nebo také s jejím souhlasem dle jejích představ a přání.Tato oslava pochází ze zahraničí, ale poslední dobou se i u nás stává známější a populárnější. Pokud chcete překvapit svoji nejlepší kamarádku je tato oslava k tomu jako stvořená.

 

IMG_20200209_140310-01.jpg

 

Na této party se schází většinou pouze ženy a dívky, které si pro maminku připraví dárečky nebo společný dar. Některé kamarádky si připraví na nastávající maminku různě zapeklité úkoly, které ji mají prověřit, jak je na mateřství připravená. Úkoly nemusí plnit jen nastávající maminka, ale mohou se zapojit i ostatní účastnice oslavy.

 

Pro zpestření je dobré na tuto akci připravit něco dobrého na zub a prostor vhodně vyzdobit. Zkrášlit prostor můžete jednoduše pomocí některých ze závěsných dekorací nebo také jednoduše pomocí banneru.

 

Nevděčnějším doplňkem pro každou oslavu jsou balónky, vybrat si můžete z celé řady barev a tvarů. Pro baby shower se nejvíce hodí balónky v barvě pohlaví miminka s nápisem na příklad „Je to kluk.“, nebo „It´s a girl.“

 

IMG_20200209_140425-01.jpg

 

Stolování je vhodné doplnit tematickými ubrousky, brčky, kelímky nebo také se dá použít zajímavý papírový ubrus vše v barvě pro chlapečka i holčičku. Pokud pohlaví není známé, doporučujeme použít neutrální barvy nebo různé barevné kombinace.