Baby shower

V posledních letech se k nám hojně dostávají zvyky cizích zemí. Jeden z populárních zvyků, který se pomalu ale jistě i u nás stává populární je baby shower neboli dětská nadílka. Proto jsme pro vás připravili malou inspiraci z jednoduché kouzelné dětské nadílky.

LRM_EXPORT_55641655728999_20190722_095144301.jpeg

Pokud nejste fanouškem dětských nadílek ve stylu amerických filmů, tak tato ukázka bude přímo pro vás. Nadílka se nesla v duchu příjemného posezení několika kamarádek. Jednoduché oslavy mají své specifické kouzlo, navíc se říká, v jednoduchosti je krása. Na výzdobu byl použit nápis z fóliových balónků BABY a na okolní prostor byly použity krásné latexové konfetové balónky, které byly barevně sladěné s ubrousky a papírovými brčky.

Každá oslava si říká o plno dobrot, pro tuto oslavu byly upečeny výborné red velvet cupcakes, recept jsme s vámi již dříve sdíleli. Dále pak úžasné avokádovo-čokoládové kuličky, lososové jednohubky ale také speciální drink. O pár receptů se s vámi opět rádi podělíme. Recept na lahodné kuličky a lososové jednohubky naleznete v sekci recepty.

Nezapomeňme na speciální drink. Na této oslavě se jako přípitek podávalo jahodové daiquiri. Daiquiri je tradiční nápoj pocházející z Kuby. Obsahuje bílý rum, ale pro nastávající maminku rum, prosím, vynechte. Pro přípravu nápoje potřebujete výkonnější mixér. Na jednu porci potřebujete 4 kostky ledu, hrst čerstvých nebo mražených jahod, v tomto případě byly použity mražené, lžíci cukru, 4 cl bílého rumu a 2 lžičky citronové šťávy. Vše rozmixujte a vlijte do vysoké sklenice. Ozdobte papírovým brčkem nebo deštníčkem a můžete podávat.

 

Nakonec vám popřejeme plno zábavy a nezapomenutelných okamžiků.